Jedovaté rostliny II

Interdrought2020.com Jedovaté rostliny II Image
Hledáte knihu Jedovaté rostliny II? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2015 a autorem je none? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Cílem tohoto pokračování předchozí části o jedovatých bylinách je představení jedovatých dřevin, tedy stromů a keřů. Seznam obsahuje deset nejznámějších jedovatých dřevin z našeho okolí. Naučné karty jsou moderní formou poznávání pro všechny generace. Přinášejí stručný, výstižný a zajímavý přehled nejdůležitějších informací z odborných i zájmových oblastí. Nejen texty, ale i názorné ilustrace a fotografie, promyšlené grafické zpracování a praktický formát osloví ty, kteří se chtějí nejen vzdělávat, ale i bavit.

NÁZEV SOUBORU: Jedovaté rostliny II.pdf

AUTOR: none

ISBN: 9788074021916

VELIKOST SOUBORU: 1,75 MB

STÁHNOUT ČÍST

Některé jedovaté rostliny mohou být dokonce léčivé, záleží na dávce, či zpracování. V každém případě jedovaté rostliny nepoužívejte, pokud nemáte řádné znalosti, jak odstranit jejich jedovatost - pokud je to vůbec možné. Jak znáte jedovaté rostliny - test - přiřaďte latinské názvy - vyberte správné možnosti.

Licence: Fotografie a texty umístěné na těchto stránkách je možné pro nekomerční účely bezplatně použít v rámci sítě internet, pokud bude uveden autor (včetně aktivního odkazu na tento web) a pokud do díla nebude jakkoliv zasahováno. Jedná se tedy o licenci CC BY-NC-ND (Uvedení autora - Pouze nekomerční užití - Žádné modifikace).

SOUVISEJÍCÍ KNIHY