Nevinná žena

Interdrought2020.com Nevinná žena Image
Hledáte knihu Nevinná žena? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2018 a autorem je Amy Lloyd? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Pred dvadsiatimi rokmi na Floride v okrese Erd River zatkli Dennisa Dansona a uväznili ho za brutálnu vraždu mladého dievčaťa. Postupne sa stáva hlavným protagonistom kriminálneho dokumentárneho filmu, ktorý na internete vyvolá veľkú snahu o odhalenie pravdy a pomôže zmeniť pôvodné rozhodnutie súdu. Tisíce kilometrov odtiaľ v Anglicku sa Samantha stane posadnutou Dennisovým prípadom. Píše si s ním a on si ju rýchlo získava svojím šarmom a milým správaním. Čoskoro zanechá svoj starý spôsob života, vydá sa zaňho a naďalej bojuje za jeho prepustenie. Keď však jej snaha prinesie ovocie a Dennisa oslobodia, Sam začína objavovať nové podrobnosti, a tie naznačujú, že nemusí byť napokon až taký nevinný. Ako sa však postavíte proti manželovi, keď nechcete poznať pravdu?

NÁZEV SOUBORU: Nevinná žena.pdf

AUTOR: Amy Lloyd

ISBN: 9788056607671

VELIKOST SOUBORU: 7,36 MB

STÁHNOUT ČÍST

Obsah knihy: Nevinná žena. Pred 20 rokmi na Floride zatkli Dennisa Dansona a uväznili ho za vraždu mladého dievčaťa. Neskôr sa stáva hlavným protagonistom dokumentárneho filmu, ktorý na internete vyvolá snahu o odhalenie pravdy a pomôže zmeniť rozhodnutie súdu.

Nevinná žena. Zanedlho jej Dennis načisto opantal myseľ, pri prebúdzaní jej vstupoval do snov, vždy však bol priďaleko, aby sa s ním mohla rozprávať, alebo sa ho chytiť, lebo jeho prsty jej zakaždým vykĺzli z ruky.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY