Zrůdy století

Interdrought2020.com Zrůdy století Image
Hledáte knihu Zrůdy století? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2014 a autorem je Matěj Vavřina? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Jsou oblasti, v nichž bychom byli rádi „světoví“, ale moc se nám to nedaří. V kriminalitě se bohužel můžeme se světem směle měřit. Co se skrývá v mysli pachatelů šílených zločinů? Co zapálí onu zlověstnou jiskru nezvladatelné touhy mučit a zabíjet? Odkud se bere jejich zvrácené vzrušení z bolesti a utrpení druhých?Na první pohled to bývají docela obyčejní lidé. Manželé, rodiče, kolegové či sousedé, kteří žijí mezi námi. Stačí však pověstná poslední kapka a džbán jejich vnitřního napětí přeteče. Pak je tu tragická souhra okolností, potenciální oběť ocitne ve špatný čas na špatném místě… a krutý osud roztočí kola bezcitného řádění.

NÁZEV SOUBORU: Zrůdy století.pdf

AUTOR: Matěj Vavřina

ISBN: 9788087575185

VELIKOST SOUBORU: 10,51 MB

STÁHNOUT ČÍST

Jsou oblasti, v nichž bychom byli rádi „světoví", ale moc se nám to nedaří. V kriminalitě se bohužel můžeme se světem směle měřit. Co se skrývá v mysli pachatelů šílených zločinů? Co zapálí onu zlověstnou jiskru nezvladatelné touhy mučit a zabíjet? Odkud se bere jejich zvrácené vzrušení z bolesti a utrpení druhých?

0 hodnocení Zrůdy století 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Jsou oblasti, v nichž bychom byli rádi „světoví", ale moc se nám to nedaří. V kriminalitě se bohužel můžeme se světem směle měřit. Co se skrývá v mysli pachatelů šílených zločinů?

SOUVISEJÍCÍ KNIHY