Polibek krve

Interdrought2020.com Polibek krve Image
Trávit čas knihou Polibek krve! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Polibek krve a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Na Bratrstvo černé dýky navazuje spin-off série autorky mezinárodních bestsellerů…Paradise, dcera králova prvního rádce, se chystá oprostit od sešněrovaného života mladé aristokratky. Jak to udělá? Nastoupí do programu výcvikového centra Bratrstva černé dýky a naučí se samostatně bojovat, samostatně myslet, být sama sebou. Plán je to dobrý, dokud se všechno nepokazí. Výcvik je netušeně náročný, ostatní rekruti působí spíš jako nepřátelé než jako spojenci a je zcela jasné, že velením pověřený bratr Butch O’Neal alias Dhestroyer má závažný problém se životem.A ještě ke všemu se zamiluje do spolužáka Craega, obyčejného civilisty, jakého by si pro ni otec rozhodně nepřál, ale pro ni je ztělesněním ideálního muže. Výcvikový program je ohrožen násilným činem, erotické pnutí sílí a Paradise podstupuje zkoušky, jaké si nikdy neuměla ani představit – a zůstává na pochybách, zda je dost silná, aby uplatnila své síly… v boji i v osobním životě.

NÁZEV SOUBORU: Polibek krve.pdf

AUTOR: J.R. Ward

ISBN: 9788026904427

VELIKOST SOUBORU: 4,47 MB

STÁHNOUT ČÍST

Nakupte společně - Odkaz černé dýky. Kniha Polibek krve patří do série Odkaz černé dýky.Z této série Vám nabízíme celkem 2 knihy za zvýhodněnou cenu 558 Kč.

Koupit Koupit eknihu. Na Bratrstvo černé dýky navazuje spin-off série autorky mezinárodních bestsellerů… Paradise, dcera králova prvního rádce, se chystá oprostit od sešněrovaného života mladé aristokratky.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY