Černobílá fotografie

Interdrought2020.com Černobílá fotografie Image
Trávit čas knihou Černobílá fotografie! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Černobílá fotografie a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
V knize Černobílá fotografie naleznete na pěkných snímcích od různých autorů zastoupeny všechny významné přístupy z této oblasti fotografie. Dozvíte se, jaké vybavení je pro černobílou fotografii zvlášť vhodné, jak využít různé funkce fotoaparátu, i když fotografovat můžete i v plně automatickém režimu. Pro milovníky klasické fotografie bude velmi přínosná kapitola o typech filmů pro černobílou fotografii a o vyvolávání snímků. Zajímavým obohacením může být i použití fotografických filtrů. Dostatek místa je věnován otázkám kompozice a roli světla.Publikace není jen atraktivní podívanou pro oči, díky své struktuře vám nabídne i mnoho inspirace pro vlastní tvorbu. Text, který doprovází fotografie, se zabývá zvoleným přístupem, rozebírá kompozici snímku i použitou techniku, vše je doprovázeno tipy pro fotografování, technickými údaji a osobními postřehy autorů.Edice digitální fotografieNástup digitální fotografie znamená pro řadu fotografů vítané zvýšení tvůrčích možností. Většina softwarových úprav snímků dokáže napodobit efekty, které byly často vázány na poměrně složité procesy. Přesto základy focení a techniky zůstávají stejné. Poznávání vzájemných vazeb klasických postupů a digitálních manipulací je skvělou školou kreativního myšlení. Jednotlivé návody v knihách této řady nejsou vyčerpávajícím přehledem technik digitální fotografie, vnímejte je spíše jako inspiraci pro vaši kreativní práci. Hledání nových cest je dobrodružství, které vás může přivést k zajímavějším výsledkům. Kniha je určena i pro klasickou fotografii.

NÁZEV SOUBORU: Černobílá fotografie.pdf

AUTOR: William Cheung

ISBN: 8025112896

VELIKOST SOUBORU: 10,86 MB

STÁHNOUT ČÍST

Fotografie se vkládají JEN ve čtvrtek 4.6.2020 - celých 24 HODIN. Každý může vložit max 3 fotografie nafocené speciálně na toto téma. "Para portrét" 06/2020 - Okem profesionála právě probíhá 23.5.2020 - 30.6.2020

Černá a bílá. Dva protiklady, které v kombinaci se světlem vytváří jedinečnou atmosféru černobílé fotografie.Myslím si, že dobrá krajinářská černobílá fotografie je obtížná disciplína. Člověk se nemůže schovat za záplavu barev. Jediné co má, je světlo, kompozice a různě jemné odstíny černé a bílé.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY