Láska, salsa a mojito

Interdrought2020.com Láska, salsa a mojito Image
Trávit čas knihou Láska, salsa a mojito! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Láska, salsa a mojito a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Cestovateľský príbeh dvoch ľudí, ktorí sú si súdení.Mali by ste odvahu náhle zmeniť smer svojho života? Dať výpoveď z jedného dňa na druhý, zobrať všetky úspory a odísť na druhý koniec sveta?Vedec Andy ma práce až po uši, je osamelý a jeho život nemá žiadnu iskru. Všetko sa zmení, keď konečne stretne ženu svojho života – študentku Prune. Hodí všetko za hlavu a rozhodne sa s ňou odcestovať do exotickej Venezuely. Zázračné dni plné slnka, nevšedných zážitkov a kontrastov neznámej krajiny, preruší lákavá pracovná ponuka zo Švajčiarska. Návrat do pohodlia domova a sveta, ktorý je na míle vzdialený od ich pôvodných predstáv o šťastí, sa ich vzťahu stane osudným.Napriek prekážkam sa Prune a Andy od seba nedokážu odpútať a po rokoch si opäť obúvajú túlavé topánky. Pred nimi je Kuba a Austrália, ale najmä tá najdobrodružnejšia cesta zo všetkých ciest: spoločný život.

NÁZEV SOUBORU: Láska, salsa a mojito.pdf

AUTOR: Adriana Krištofíková

ISBN: 9788081641329

VELIKOST SOUBORU: 8,36 MB

STÁHNOUT ČÍST

Láska, salsa a mojito - Adriana Krištofíková . Cestovateľský príbeh dvoch ľudí, ktorí sú si súdení.Mali by ste odvahu náhle zmeniť smer svojho života? Dať výpoveď z jedného dňa na druhý, zobrať všetky úspory a odísť na druhý koniec sveta? Vedec Andy ma práce až po uši, je osamelý a jeho život nemá žiadnu iskru.

Úvodná stránka › Knihy › Beletria pre dospelých › Spoločenské romány › Láska, salsa a mojito. Láska, salsa a mojito. Adriana Krištofíková ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY