Jenom láska / Only Love

Interdrought2020.com Jenom láska / Only Love Image
Trávit čas knihou Jenom láska / Only Love! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Jenom láska / Only Love a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Roman Franta po úrazu ramene (2012) nebyl schopen pracovat tak, jak byl zvyklý a hledal nové metody práce, při kterých jeho pravá ruka zůstávala ve svislé poloze. Musel rezignovat na svůj ekvilibristický rukopis a nechával barvu roztékat, odkapávat, či naopak používal silných pastózních nánosů. Vznikla zcela odlišná materie, která mu však přinesla nové, inspirující zkušenosti. V současnosti se pomalu vrací ke svému ilusivnímu rukopisu. Nadále si buduje svou vlastní cestu a vytváří si uměleckou identitu, kdy do obrazů přenáší svobodu projevu, odvahu, experiment i klasické postupy. Je svérázný a nezaměnitelný autor současné umělecké scény. Pojítkem jeho tvorby je ironie, hra, svébytný humor, reflexe našeho světa, přetrvávající zoomorfní motivy kombinované s lidskými příběhy a to vše propojeno v tématech osobních i společenských.

NÁZEV SOUBORU: Jenom láska / Only Love.pdf

AUTOR: Roman Franta

ISBN: 9788087013595

VELIKOST SOUBORU: 5,71 MB

STÁHNOUT ČÍST

Jenom láska, Různí interpreti (CD) Úspěšná supraphonská valentýnská tradice pokračuje už třetím pokračováním láskyplného výběru! V sestavě dvaceti písniček najdete ty nejslavnější a nejpěknější od interpretů různých stylů, textově propojenéjednoduchým rozpočítáváním: jen ty a já.

Shrnutí toho nejzákladnějšího o filmu Jenom láska - Only Love

SOUVISEJÍCÍ KNIHY