Hravý zeměpis 7 (Regionální zeměpis kontinentů)

Interdrought2020.com Hravý zeměpis 7 (Regionální zeměpis kontinentů) Image
Trávit čas knihou Hravý zeměpis 7 (Regionální zeměpis kontinentů)! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Hravý zeměpis 7 (Regionální zeměpis kontinentů) a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Nové učebnice a pracovní sešity Hravý zeměpis jsou vytvořeny moderním a inovativním přístupem. Cvičení se vyznačují tvořivostí, obsahovou a typologickou pestrostí a motivují žáky k práci. Pro stále rostoucí zájem ze strany učitelů jsme se rozhodli postupně rozšířit řadu také o přehledně zpracované učebnice s nejnovějšími informacemi. Úlohy jsou koncipovány tak, aby jednoduchou a zábavnou formou pomohly žákovi osvojit všechny poznatky potřebné pro splnění obsahového standardu RVP ZV. Na tvorbě pracovních sešitů a učebnic se podílel široký kolektiv učitelů s bohatými teoretickými znalostmi i praktickými zkušenostmi z vyučování zeměpisu.Na učebnici navazuje pracovní sešit Hravý zeměpis 7 vhodný k upevnění získaných znalostí.Moderní a plnobarevný design podporuje motivaci a kreativitu žáků.Základní učivo je doplňováno poutavými zajímavostmi označenými speciálními piktogramy.Průběžně jsou zařazovány barevně odlišené panely se stručným shrnutím probíraného učiva.Každý tematický celek je doplněn otázkami k opakování.Všechny grafické detaily - obrázky, grafy a fotografie - napomáhají k lepšímu osvojení učiva.Učebnice se cíleně zaměřuje na rozvíjení samostatného a logického myšlení vhodně kladenými otázkami na konci každé kapitoly.Učebnice obsahuje kapitoly:Regionální geografie světaAfrikaAmerikaAsieAustrálieOceánieArktida a Antarktida

NÁZEV SOUBORU: Hravý zeměpis 7 (Regionální zeměpis kontinentů).pdf

AUTOR: none

ISBN: 9788075630728

VELIKOST SOUBORU: 5,44 MB

STÁHNOUT ČÍST

Hravý zeměpis 7 - Regionální zeměpis kontinentů ... ISBN: 978-80-87881-79-8. Hodnocení: 0 hodnocení Hravý zeměpis 7 - Regionální zeměpis kontinentů 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Regionální geografie světa. Tweet.

Hravý zeměpis 7 (Regionální zeměpis kontinentů) - Taktik . Nové učebnice a pracovní sešity Hravý zeměpis jsou vytvořeny moderním a inovativním přístupem. Cvičení se vyznačují tvořivostí, obsahovou a typologickou pestrostí a motivují žáky k práci.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY