Já a moje příšera

Interdrought2020.com Já a moje příšera Image
Já a moje příšera je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Dick King-Smith. Přečtěte si s námi knihu Já a moje příšera na interdrought2020.com
Oblíbená legenda o lochneské příšeře opět ožívá!Když Angus a Kirstie najdou na pobřeží tajemné vejce, tak netuší, že se z něj nevylíhne pták, ale příšerka. Děti jí dají jméno Crusoe. Záhadný tvor je nejdřív maličký, ale roste tak rychle, že je mu za chvíli těsné i jezírko na zahradě. Děti spolu s dědečkem a rodiči musí Crusoa odvézt na bezpečné místo a ukrýt ho před zraky lidí. A tak se zrodí legenda…Dobrodružný fantasy příběh o příšeře z jezera Loch Ness zaujal i filmaře a stal se předlohou pro úspěšné filmové zpracování.

NÁZEV SOUBORU: Já a moje příšera.pdf

AUTOR: Dick King-Smith

ISBN: 9788025322345

VELIKOST SOUBORU: 10,52 MB

STÁHNOUT ČÍST

Dobrodružné fantasy USA (2007). Malý Angus objeví na břehu jezera Loch Ness zvláštní obří vejce, ze kterého se posléze vyklube prazvláštní tvoreček. Velice si ho oblíbí a začne se o něj starat. Jenže časem je okolnostmi donucen vypustit tvora do nedalekého jezera. Ale chlapec netuší, že v jezeře číhá smrtelné nebezpečí.

Já a moje příšera. 11:55 - 14:05, neděle (12. březen) Herci: E. Watsonová, B. Chaplin, A. Etel Dobrodružné fantasy USA (2007). Malý Angus objeví na břehu jezera Loch Ness zvláštní obří vejce, ze kterého se posléze vyklube prazvláštní tvoreček.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY