Černá planeta

Interdrought2020.com Černá planeta Image
Hledáte knihu Černá planeta? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2005 a autorem je Hanns Kneifel? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Kniha Hannse Kneifela představí českým čtenářům dvě novely:Černá planetaÚspešný reklamný návrhár Arley Venini chce uskutočniť najdlhší nadpriestorový skok. Z hyperpriestoru sa vynorí vedľa červeného obra systému Aldebaranu a zistí, že kozmická loď je unášaná k čiernej guli s priemerom troch kilometrov. Nemesis z hvězd Prieskumníci na neznámej planéte Skogamandre skúmajú miestne životne podmienky. Jedného dňa sa stanú svedkami núdzového pristátia neznámej kozmickej lodi.

NÁZEV SOUBORU: Černá planeta.pdf

AUTOR: Hanns Kneifel

ISBN: 8072546317

VELIKOST SOUBORU: 7,95 MB

STÁHNOUT ČÍST

Stabilní dráhu by planeta mohla zaujmout jen u otáčející se černé díry, která by rotovala kolem své osy rychlostí téměř rovnou rychlosti světla. Černá díra musí mít také velkou hmotnost, zhruba nad 163 milionů Sluncí (pro srovnání, černá díra ve středu naší galaxie má hmotnost kolem čtyř milionů Sluncí).

Černá Luna nám v astrologii ukazuje temné stránky života i naší povahy. Nutí nás, abychom si přiznali, že nejsme tak nevinní, jak si myslíme, a také ukazuje lidskou sexualitu takovou, jaká je doopravdy. Tedy bez romantických ozdůbek, zato v plné nahotě.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY