Menierova choroba a poruchy rovnováhy

Interdrought2020.com Menierova choroba a poruchy rovnováhy Image
Menierova choroba a poruchy rovnováhy je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Olaf Michel. Přečtěte si s námi knihu Menierova choroba a poruchy rovnováhy na interdrought2020.com
Menierova choroba představuje stále jeden ze současných svízelných problémů, neboť postižené osoby nemoc i poruchy rovnováhy mohou vyřadit ze společenského i ekonomického života, nehledě na jejich závažnost zdravotní. Monografie předního německého odborníka je velkým přínosem a je přehledem i dokonalým souhrnem dosavadních znalostí. Značně obohatí práci specialistů i lékařů první linie, kteří se s těmito nemocnými prakticky denně setkávají. Titul "Morbus Meniere und Verwandte Gleichgewichtsstörungen" vydalo nakladatelství Thieme Verlag.

NÁZEV SOUBORU: Menierova choroba a poruchy rovnováhy.pdf

AUTOR: Olaf Michel

ISBN: 807169732X

VELIKOST SOUBORU: 10,76 MB

STÁHNOUT ČÍST

Poruchy rovnováhy se projevují ve formě řady příznaků, mezi kterými dominuje pocit závrati nebo ztráty rovnováhy. Subjektivně jsou vnímány jako pocity rotace, tahu do strany, houpání, propadání se, nejistoty, motání, pocitu opilosti apod.

Meniérova choroba - příznaky, projevy, prevence a léčba nemocí. Velmi zvláštní a tajemná nemoc, která se objevuje u dospělých lidí od 30 do 60 let věku.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY