Iko sama sebou

Interdrought2020.com Iko sama sebou Image
Trávit čas knihou Iko sama sebou! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Iko sama sebou a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Završení komiksového doplnění Měsíčních kronik!Druhý díl komiksové série, která se tentokrát soustředí na ráznou androidku Iko, která má jasný přístup ke světu, přátelům i nepřátelům, nás provede také nejistotami a tápáním jejích kamarádů. Když totiž měníte světové uspořádání a snažíte se během toho udržet, nebo dokonce navázat vztahy, nic není jednoduché. Nezlomí Iko všeobecné názory na její "porouchaný" systém? Přesvědčí Scarlet Vlka, že je pro ni nejdůležitější na světě v jakékoli podobě? A zvládne přímočará Cinder fungovat v politice a udržet si přitom osobní život a přátele? A jak to dopadne s vlčími vojáky? To vše se dozvíte v napínavém doplnění Měsíčních kronik!

NÁZEV SOUBORU: Iko sama sebou.pdf

AUTOR: Marissa Meyer

ISBN: 9788025245484

VELIKOST SOUBORU: 5,44 MB

STÁHNOUT ČÍST

Druhý díl komiksové série, která se tentokrát soustředí na ráznou androidku Iko, která má jasný přístup ke světu, přátelům i nepřátelům, nás provede také nejistotami a tápáním jejích kamarádů. Když totiž měníte světové uspořádání a snažíte se během t

Kniha Iko sama sebou Přidat komentář. Remus Hroozley. 17. května. První díl byl o něco lepší. ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY