Pištáčik (s podpisom autora)

Interdrought2020.com Pištáčik (s podpisom autora) Image
Pištáčik (s podpisom autora) je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Dušan Dušek. Přečtěte si s námi knihu Pištáčik (s podpisom autora) na interdrought2020.com
Kniha je podpísaná autorkou.Pištáčik je veselý chlapík. Žije v Šaštíne – to je tam, kde si ľudia jeden z druhého radi uťahujú a radi sa na tom smejú. Pištáčik je kamarát s vrabcami, so škorcami, stehlíkmi či s drozdami, ba aj so zlým vtáčiskom Lojzom; prilietajú do jeho záhrady, kde ich čaká čerešňa so známou reštauráciou pre všetky vtáky. Okrem nich má ešte jedného kamaráta – verného psa Čujka a veľa známych. So všetkými dobre vychádza, trápi ho len podvaznoha, známy fiškus – ušomraný Marcel. Ten mu kazí všetky plány. No zároveň je s ním veselo. Chce vždy Pištáčika dobehnúť, ešte radšej predbehnúť, v jednej chvíli sa mu dokonca chystá vyfúknuť nevestu, ktorá sa mu zjavila na konci nosa. To snáď nie! Skúste sa začítať – či to dobre dopadne.

NÁZEV SOUBORU: Pištáčik (s podpisom autora).pdf

AUTOR: Dušan Dušek

ISBN: 0

VELIKOST SOUBORU: 8,30 MB

STÁHNOUT ČÍST

Táto kniha prináša zmenu. Po jej prečítaní budete svet a svoj život vidieť úplne novými očami. Pripravte sa na fantastickú cestu, pretože táto kniha vás bude miestami provokovať, miestami vás rozosmeje a možno občas potečú aj slzy. Jedno je však isté: Posuniete sa ďalej vo všetkých oblastiach vášho života.

Všetky informácie o produkte Kniha Tatry z oblakov s podpisom autora - Ladislav Janiga, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Tatry z oblakov s podpisom autora - Ladislav Janiga.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY