Bertík a čmuchadlo

Interdrought2020.com Bertík a čmuchadlo Image
Bertík a čmuchadlo je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Petra Soukupová. Přečtěte si s námi knihu Bertík a čmuchadlo na interdrought2020.com
i>Začaly prázdniny. Jedu s mamkou a Richardem na jeho chalupu. Ale nechce se mi tam. Radši bych zůstal u táty. Mohl bych celej den hrát hry na počítači, pít Fantu a jíst třeba hranolky anebo něco jinýho, co bych chtěl.Bertíkovi je devět. Rodiče se rozvedli a on žije s maminkou, která si našla nového přítele. Bert mu říká Rypouš. Ostatně, celou tu životní změnu nese velice těžce. Připadá mu jako zrada. Chci, aby bylo všechno jako dřív! Vzteká se. Žárlí. Na všechny kolem sebe je protivný. Až jednou potká v lese za chalupou zvláštní mluvící zvíře — čmuchadlo — a skamarádí se s ním.Dokáže neočekávané přátelství s tajemným tvorem změnit Bertíkův pohled na svět?

NÁZEV SOUBORU: Bertík a čmuchadlo.pdf

AUTOR: Petra Soukupová

ISBN: 9788074912481

VELIKOST SOUBORU: 9,16 MB

STÁHNOUT ČÍST

Díky čmuchadlu Bertík pochopí, že vztahy mezi lidmi nejsou tak jednoduché, jak by si přál, a že to, co je důležité, pořád má. Smíří se s Richardovou existencí a snad si najde i jiné kamarády, než je čmuchadlo.

Bertík a čmuchadlo je však pohádka velmi neobvyklá. Namísto princezen, skřítků a kouzel se tu nejenže setkáme s mluvícím tvorem zvaným čmuchadlo, ale je tu poučným tónem vyprávěn příběh malého chlapce, který se musí vyrovnat s rozvodem rodičů a matčiným novým přítelem.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY