Cestoviny

Interdrought2020.com Cestoviny Image
Cestoviny je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Eva Paulovičová. Přečtěte si s námi knihu Cestoviny na interdrought2020.com
Zbierka receptov sa autorke Eve Paulovičovej rozrástla. Skúseností z oblasti gastronómie pribudlo. Čas pokročil a táto kuchárska knižka je v poradí už desiata. A to by si žiadalo malú oslavu. Navrhujeme netradičný múčnik. Ako inak - z cestovín. Možno Vás bude autorka inšpirovať natoľko, že siahnete po jej zaujímavej kuchárskej knižke a dočítate sa, že cestoviny sú výrobky z nekvaseného cesta pripraveného z tvrdej cestovinárskej múky alebo pšeničnej múky, najčastejšie s pridaním vajec. Ako a čím ich ochucujeme, pripravujeme, no i ako skombinujete cestoviny v polievkach, s mäsom, ako pripravíte chutné šaláty so zeleninou, prípadne s omáčkami. Pre každého, pre všetkých autorka ponúka zapekané, plnené cestoviny, ale i sladké jedlá z cestovín.

NÁZEV SOUBORU: Cestoviny.pdf

AUTOR: Eva Paulovičová

ISBN: 8080641931

VELIKOST SOUBORU: 5,69 MB

STÁHNOUT ČÍST

Zapečené těstoviny patří k nejmilovanějším a nejrychlejším jídlům, přitom vždycky vypadají tak, že jste si s nimi dali patřičnou práci. Nemusíte je připravovat zvlášť, naopak skvěle uplatníte zbylé povařené těstoviny. Vrstvit můžete s jednoduchou rajčatovou omáčkou, bešamelem a různými druhy sýra.

Recept na rychlé a lehké jídlo pro milovníky těstovin v kombinaci s kuřecím masem. Vareni.cz - recepty, tipy a články o vaření.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY