Manuál klinickej výživy

Interdrought2020.com Manuál klinickej výživy Image
Trávit čas knihou Manuál klinickej výživy! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Manuál klinickej výživy a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Manuál klinickej výživy je pomôckou pre nemocničné i ambulantné pracoviská, kde je súčasťou poskytovania zdravotnej starostlivosti výživa pacientov. Obsahuje štandardné postupy výživy i aplikácie infúznych roztokov, prehľad registrovaných prípravkov a ich využitie, dávkovanie, možné kombinácie, odporúčaný čas aplikácie. Umožňuje bezpečný začiatok práce nutričných tímov pri zavádzaní štandardných algoritmov prevencie, diagnostiky a liečby malnutrície, čo sa odrazí vo zvýšenej kvalite poskytovania zdravotnej starostlivosti, v zlepšení liečebných výsledkov i ekonomickej efektivity nákladov.Mária Voleková, Vasil Šatník

NÁZEV SOUBORU: Manuál klinickej výživy.pdf

AUTOR: Vasil Šatník

ISBN: 8080632748

VELIKOST SOUBORU: 5,77 MB

STÁHNOUT ČÍST

Manuál klinickej výživy je pomôckou pre nemocničné i ambulantné pracoviská, kde je súčasťou poskytovania zdravotnej starostlivosti výživa pacientov. Obsahuje štandardné postupy výživy i aplikácie infúznych roztokov, prehľad registrovaných prípravkov a ich využitie, dávkovanie, možné kombinácie i odporúčaný čas aplikácie.

Kompletní technická specifikace produktu Manuál klinickej výživy - Mária Voleková, Vasil Šatník a další informace o produktu.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY