Mrtvý dům

Interdrought2020.com Mrtvý dům Image
Trávit čas knihou Mrtvý dům! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Mrtvý dům a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Opuštěná budova na malém ostrově uprostřed řeky East River skrývá ve svých zdech tajemství, intriky a snad i vraždu. Zavražděna je profesorka Lola Dakotová. V prstech mrtvé je nalezen pramínek vlasů a v kapse jejího kabátu útržek papíru s nápisem „Mrtvý dům.“ Žalobkyně okresní prokuratury Alexandra Cooperová s detektivem Mikem Chapmanem a Mercerem Wallacem z oddělení vražd rozjíždějí pátraní, které je přivádí na univerzitní půdu. Mohl být pachatelem někdo z kolegů Loly, který žárlil na její vědecké úspěchy? A proč Lola měla ve své pracovně vyvěšenou fotografii dvacetileté studentky Charlote Voightové, která před osmi měsíci beze stopy zmizela?

NÁZEV SOUBORU: Mrtvý dům.pdf

AUTOR: Linda Fairsteinová

ISBN: 9788087087688

VELIKOST SOUBORU: 4,69 MB

STÁHNOUT ČÍST

Mrtvý dům oživí až topení. 30.10.2019 Inspirace a trendy, Poradna, Vzdělávání. Dům stojí, co dál… Je nutné vdechnout mu život. Vybavit ho a zprovoznit tak, aby dobře sloužil svému účelu. To se týká především energetických zdrojů s měřením a regulací spotřeby energie všech zařízení a spotřebičů ...

Mrtvý lupič z Krnova měl dům plný vojenského materiálu. Při výbuchu zahynul pachatel a bylo zraněno několik lidí včetně zasahujících policistů. „Policisté zajistili v souvislosti s prověřováním munici, která byla v bydlišti zemřelého pachatele. Na první pohled se jednalo o vojenský materiál.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY