Kalich hořkosti

Interdrought2020.com Kalich hořkosti Image
Trávit čas knihou Kalich hořkosti! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Kalich hořkosti a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Autor knihy, analytický chemik Ing. Miloslav Pouzar, Ph.D., se dlouhodobě zabývá účinky toxických látek na lidský organismus. V uvedené knize představuje známé i méně známé případy otrav a „toxických katastrof“ z minulosti i současnosti z hlediska nejnovějších poznatků relevantních vědeckých disciplín (analytická a soudní toxikologie, antropologie, epidemiologie ad.). Jako zkušený popularizátor vědy tak činí živým a vybroušeným jazykem, takže jednotlivé případy nejsou suchopárným výkladem holých faktů, ale poutavými příběhy.

NÁZEV SOUBORU: Kalich hořkosti.pdf

AUTOR: Miloslav Pouzar

ISBN: 9788072048519

VELIKOST SOUBORU: 1,22 MB

STÁHNOUT ČÍST

Hledáte Svůj kalich hořkosti od Johannes Mario Simmel? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR

Všechny informace o produktu Kniha Kalich hořkosti - Miloslav Pouzar, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Kalich hořkosti - Miloslav Pouzar.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY