Tři měsíce Florencie

Interdrought2020.com Tři měsíce Florencie Image
Trávit čas knihou Tři měsíce Florencie! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Tři měsíce Florencie a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Osmatřicetiletá Lena zůstává sama doma s dětmi a psem poté, co její manžel, profesor výtvarných umění, odjíždí pracovně do Florencie. Když se má muž po dvou semestrech vrátit, zjistí, že má v Itálii vztah s o dvacet let mladší studentkou. Rozzuřená Lena na nic nečeká, sbalí sebe i rodinu a okamžitě odletí do Itálie. Tohle nemůže jen tak nechat být! Když ji navíc manžel oznámí, že se do Alexandrie zamiloval, udělá Lena to jediné, co v danou chvíli udělat lze – vymění ve florentském bytě všechny zámky a svému muži řekne, aby se s dětmi a psem vrátil do Ameriky a zkusil si, jaké je to se o ně starat... A Lena? Ta se přece chtěla do Florencie celý život podívat, a teď tu má dokonce byt!

NÁZEV SOUBORU: Tři měsíce Florencie.pdf

AUTOR: Mary Carter

ISBN: 9788024928135

VELIKOST SOUBORU: 5,71 MB

STÁHNOUT ČÍST

Hledáte Tři měsíce Florencie od Mary Carterová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR

Tři měsíce Florencie od Mary Carterová v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY