Slučka

Interdrought2020.com Slučka Image
Trávit čas knihou Slučka! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Slučka a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Zatváranie očí pred pravdou môže mať temné a smrteľné následky.Calluma Hughesa označili za vraha a psychopata. Takúto nálepku mu dali médiá, spolužiaci a predovšetkým rodina chlapca, ktorého prebodol. Rogera Gougha nazvali obeťou. Všetci, ktorých polícia vypočula, ho opísali ako športovo založeného, zábavného a obľúbeného chlapca.Callum ho vraj brutálne zavraždil…Život je však zriedka taký čierno-biely.Koronerka Martha Gunnová chápe bolesť spôsobenú stratou milovaného človeka a význam spravodlivosti, ktorú si zaslúžia mŕtvi. Je totiž vdova a navyše sa musí vyrovnať s odchodom syna na futbalovú akadémiu. Keď Calluma nájdu mŕtveho v cele iba dva dni po jeho zatknutí, polícia dospeje k záveru, že sa jednoducho nedokázal prispôsobiť novému prostrediu a spáchal samovraždu. Bol však taký plachý a inteligentný chlapec schopný vraždiť bez motívu? A dokázal by si vôbec siahnuť na život? Martha sa odváži preniknúť hlbšie a odhalí pravdu, ktorá je oveľa znepokojujúcejšia a desivejšia ako čokoľvek, čo si dokážu vymyslieť noviny. Je odhodlaná vyriešiť záhadu zničených životov dvoch zásadne odlišných chlapcov.

NÁZEV SOUBORU: Slučka.pdf

AUTOR: Priscilla Mastersová

ISBN: 8055117072

VELIKOST SOUBORU: 9,94 MB

STÁHNOUT ČÍST

slučka. Fotky; O albu; Fotodárky Akce; 0. 0. Facebook Twitter Zkopírovat adresu. Spustit prezentaci Nahlásit album. Vytvořte z alba : Fotoknihu Pexeso Kalendář Fotky Obsah pokračuje za reklamou. Pokračujte dolů pro další obsah. Odstranění fotek a videí z alba. Vyberte všechny fotky či videa, které chcete smazat a potvrďte ...

slučka. nelus • Sledovat. U tohoto alba je zakázáno přidávat komentáře. ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY