Muži, kteří dokážou zničit každý vztah

Interdrought2020.com Muži, kteří dokážou zničit každý vztah Image
Muži, kteří dokážou zničit každý vztah je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Lillian Glass. Přečtěte si s námi knihu Muži, kteří dokážou zničit každý vztah na interdrought2020.com
Muži, kteří dokážou zničit každý vztah, tzv. toxičtí muži, zkříží cestu nejedné z nás. Chodíme s nimi, vdáváme se za ně nebo pro ně pracujeme. Narážíme na ně v rodině, v okruhu přátel i kolegů. Doktorka Lillian Glassová, uznávaná expertka na komunikaci, nás naučí tyto lidi spolehlivě poznat podle slovních i mimoslovních projevů a poradí nám, jak se jim vyhnout. Dozvíme se také, jak se můžeme toxického muže zbavit, pokud se v naší blízkosti už zabydlel a vytrvale nám komplikuje život.

NÁZEV SOUBORU: Muži, kteří dokážou zničit každý vztah.pdf

AUTOR: Lillian Glass

ISBN: 9788072466245

VELIKOST SOUBORU: 5,38 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kdo jsou toxičtí muži, jaký na nás mají vliv a jak se s nimi vypořádat Muži, kteří dokážou zničit každý vztah, tzv. toxičtí muži, zkříží cestu nejedné z nás. Chodíme s nimi, vdáváme se za ně nebo pro ně pracujeme. Narážíme na ně v rodině, v okruhu přátel i kolegů.

Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online V dnešním dílu se podíváme na knihu věnovanou především ženám - MUŽI, KTEŘÍ DOKÁŽOU ZNIČIT KAŽDÝ VZTAH. Toxický muž v ženě vyvolává špatný dojem ze sebe samé, vzbuzuje v ní pocit méněcennosti, není jí oporou a život s ním je pro ni peklem.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY