Muži, kteří dokážou zničit každý vztah

Interdrought2020.com Muži, kteří dokážou zničit každý vztah Image
Hledáte knihu Muži, kteří dokážou zničit každý vztah? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2012 a autorem je Lillian Glass? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Muži, kteří dokážou zničit každý vztah, tzv. toxičtí muži, zkříží cestu nejedné z nás. Chodíme s nimi, vdáváme se za ně nebo pro ně pracujeme. Narážíme na ně v rodině, v okruhu přátel i kolegů. Doktorka Lillian Glassová, uznávaná expertka na komunikaci, nás naučí tyto lidi spolehlivě poznat podle slovních i mimoslovních projevů a poradí nám, jak se jim vyhnout. Dozvíme se také, jak se můžeme toxického muže zbavit, pokud se v naší blízkosti už zabydlel a vytrvale nám komplikuje život.

NÁZEV SOUBORU: Muži, kteří dokážou zničit každý vztah.pdf

AUTOR: Lillian Glass

ISBN: 9788072466245

VELIKOST SOUBORU: 10,56 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kdo jsou toxičtí muži, jaký na nás mají vliv a jak se s nimi vypořádat Muži, kteří dokážou zničit každý vztah, tzv. toxičtí muži, zkříží cestu nejedné z nás. Chodíme s nimi, vdáváme se za ně nebo pro ně pracujeme. Narážíme na ně v rodině, v okruhu přátel i kolegů.

Muži, kteří dokážou zničit každý vztah zkříží cestu nejedné z nás. Narážíme na ně v rodině, v okruhu přátel i kolegů. Doktorka Lillian Glassová nás naučí tyto lidi spolehlivě poznat podle slovních i mimoslovních projevů a poradí nám, jak se jim vyhnout.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY