2000 najpoužívanejších anglických slov + MP3

Interdrought2020.com 2000 najpoužívanejších anglických slov + MP3 Image
2000 najpoužívanejších anglických slov + MP3 je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor none. Přečtěte si s námi knihu 2000 najpoužívanejších anglických slov + MP3 na interdrought2020.com
Príručka je určená pre tých, ktorí sa učia po anglicky. Či už ide o začiatočníkov alebo i stredne pokročilých. Umožní vám zopakovať si najfrekventovanejších 2000 slov. Ak ich ovládate, môžete po anglicky už veľmi efektívne komunikovať. Anglické slovíčka sú v knihe zoradené abecedne. Za každým z nich je uvedený slovenský preklad a veta. Uvedomíte si tak väzbu v kontexte, ako býva daný výraz najčastejšie používaný. Na CD nájdete päť posluchových lekcií vo formáte MP3. Sú určené na precvičovanie výslovnosti a pomôžu vám tiež zafixovať si slovo v hovorenej podobe, tak, aby ste mu dokázali okamžite porozumieť.

NÁZEV SOUBORU: 2000 najpoužívanejších anglických slov + MP3.pdf

AUTOR: none

ISBN: 8025109666

VELIKOST SOUBORU: 4,83 MB

STÁHNOUT ČÍST

Taký slovník 2000 anglických slov. Len by som trocha polemizovala nad tým, či naozaj najfrekventovanejších. Ja používam mnoho iných anglických slov častejšie a tie tu zas uvedené nie sú. Ale inak je to veľmi dobrý nápad.

Príručka je určená pre tých, ktorí sa učia po anglicky. Či už ide o začiatočníkov alebo i stredne pokročilých.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY