Habsburkové bez říše

Interdrought2020.com Habsburkové bez říše Image
Habsburkové bez říše je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Dieter Kindermann. Přečtěte si s námi knihu Habsburkové bez říše na interdrought2020.com
Autor, osobní přítel rodiny Habsburků, se zaměřil na období od roku 1918, kdy císařská rodina 13. listopadu uprchla ze zámku Eckartsau do ciziny, až po současnost. Popisuje exil na Madeiře a smrt posledního císaře Karla I. roku 1922, boj mladého Otty von Habsburga proti nacistům a jeho osobní vývoj k příkladnému evropanství, slavnostní pohřeb excísařovny Zity, spor o habsburské dědictví a debaty o zákazu vstupu Habsburků na rakouské území, stejně jako otázka, proč se nikdo z Habsburků nesměl ucházet o zvolení rakouským spolkovým prezidentem. Dílo doplňují četné retrospektivy historických událostí z doby císařství.

NÁZEV SOUBORU: Habsburkové bez říše.pdf

AUTOR: Dieter Kindermann

ISBN: 9788024920764

VELIKOST SOUBORU: 3,98 MB

STÁHNOUT ČÍST

O čem je kniha Habsburkové bez říše? Autor, osobní přítel rodiny Habsburků, se zaměřil na období od roku 1918, kdy císařská rodina 13. listopadu uprchla ze zámku Eckartsau do ciziny, až po současnost.

Vyjmenujte všechny historické země, které patřily do středoevropské habsburské říše v 16. století. Zjistěte, jak se vyvíjela hranice mezi habsburskou střední Evropou a Osmanskou říší v následujících 200 letech.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY