Psychologie reklamy

Interdrought2020.com Psychologie reklamy Image
Hledáte knihu Psychologie reklamy? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2001 a autorem je Jitka Vysekalová? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Co je to vlastně reklama? Jaké funkce plní a jak se v ní uplatňují psychologické poznatky? Nejen na to odpovídá kniha představující nový pohled na takové otázky, jako je působení barev, využití humoru v reklamě, motivu strachu či erotických prvků v reklamě. Kniha autorek významných ve svém oboru vysvětluje různé přístupy k měření účinku reklamy a celkového působení reklamních kampaní. Autorky zveřejňují nejnovější v praxi ověřené zkušenosti a současně systematicky uspořádávají základní poznatky z důležité oblasti marketingové komunikace, a proto bude kniha užitečná nejen studentům ekonomie, zvláště pak marketingu, ale také například studentům psychologie i široké veřejnosti.

NÁZEV SOUBORU: Psychologie reklamy.pdf

AUTOR: Jitka Vysekalová

ISBN: 802479067X

VELIKOST SOUBORU: 6,71 MB

STÁHNOUT ČÍST

Psychologie reklamy Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni.

Psychologie podprahové reklamy Skrytá sdělení O tom, že má podprahová reklama skutečně vliv na chování člověka, měl v polovině šedesátých let dokázat experiment v obchodním domě v New Orleans.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY