Nemocenské pojištění, zaměstnávání

Interdrought2020.com Nemocenské pojištění, zaměstnávání Image
Trávit čas knihou Nemocenské pojištění, zaměstnávání! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Nemocenské pojištění, zaměstnávání a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
V publikaci jsme shrnuli všechny potřebné informace a novinky pro mzdovou a pracovněprávní praxi v praktických příkladech. Jsou zde zachyceny změny, ke kterým došlo v průběhu roku 2019 a ke kterým dojde od roku 2020. Mnoho změn nastalo zejména v oblasti nemocenského pojištění, ale také při zaměstnávání cizinců, ve zdravotním pojištění, nelegálním zaměstnávání … Publikace je rozdělena do pěti kapitol, v každé z nich najdete řešení problémů z praxe.

NÁZEV SOUBORU: Nemocenské pojištění, zaměstnávání.pdf

AUTOR: none

ISBN: 9788073654290

VELIKOST SOUBORU: 1,46 MB

STÁHNOUT ČÍST

Prostý fakt, že pobíráte starobní důchod, ještě neznamená, že musíte přestat pracovat. Starobní důchodce, který je při síle a při chuti, může klidně vydělávat. Jaká pro něj platí pravidla ohledně zdravotního a sociálního pojištění, daně z příjmů nebo nemocenské? A kdy žádat o navýšení důchodu?

Za výše uvedené osoby bude od roku 2012 odvedeno mimo zdravotní pojištění, také důchodové a nemocenské pojištění. Změny v krátkodobém zaměstnávání. Zvažují se i změny v institutu krátkodobého zaměstnávání.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY