Bezlepková a bezmléčná dieta

Interdrought2020.com Bezlepková a bezmléčná dieta Image
Bezlepková a bezmléčná dieta je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Barbara A. Cichańska. Přečtěte si s námi knihu Bezlepková a bezmléčná dieta na interdrought2020.com
Jak žít s celiakií, nesnášenlivostí lepku, mléka či jiných potravin? Jak poznat první příznaky? Co se může stát při zanedbání léčby? Jaké vyšetřovací metody se používají a jak probíhají? Které potraviny jsou dovoleny a které zakázány? Jak změnit skladbu jídelníčku alergických dětí? Čím doplňovat vitamíny a stopové prvky, které nám vlivem diety chybějí? Jak se vyrovnat s psychickými problémy v průběhu léčby? Odpovědi na nejčastější otázky, seznam E (přídatných látek v potravinách), legislativa v ČR a na Slovensku týkající se občanů s bezlepkovou dietou, velké množství nových zajímavých receptů na bezlepkové pečivo, zákusky a cukroví. To vše naleznete v této příručce. Kniha je vhodná také pro odbornou veřejnost, protože obsahuje také podrobnější rozbor příčin, klinických projevů a následků. Pro české čtenáře upravila a českými potravinovými produkty doplnila MUDr. Irena Martínková a MUDr. Naděžda Petejová, lékařka interní kliniky Fakultní nemocnice s poliklinikou Ostrava-Poruba.

NÁZEV SOUBORU: Bezlepková a bezmléčná dieta.pdf

AUTOR: Barbara A. Cichańska

ISBN: 9788025132555

VELIKOST SOUBORU: 10,63 MB

STÁHNOUT ČÍST

Bezlepková dieta je dieta spočívající ve snaze po eliminaci konzumace potravin obsahujících lepek (neboli gluten) ze stravy dotyčného, zpravidla ze zdravotních důvodů.Konzumace potravin obsahujících lepek osobami nemocnými celiakií nebo alergií na lepek by mohla vést k vážným zdravotním komplikacím. Nemocným Duhringovou nemocí se vytváří vyrážka.

Všechny informace o produktu Kniha Bezlepková a bezmléčná dieta Jolanta Rujner, Barbara A. Cichańska, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Bezlepková a bezmléčná dieta Jolanta Rujner, Barbara A. Cichańska.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY