Škola noci 10: Skrytá

Interdrought2020.com Škola noci 10: Skrytá Image
Trávit čas knihou Škola noci 10: Skrytá! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Škola noci 10: Skrytá a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Neferet konečně ztratila důvěru upíří rady a byla sesazena z pozice velekněžky tulské Školy noci. Její moc to však téměř neoslabilo, a svými kouzly a krásou navíc dokáže snadno oklamat lidské obyvatele města a strhnout je na svou stranu. Zoey a její přátelé proti tomu bojují všemi možnými prostředky, ale v jejich vlastních řadách se objeví trhliny a kruh moci, na nějž spoléhají, není úplný. Další Neferetiny intriky, které ohrožují Zoeyinu nejbližší rodinu, by mohl překazit záhadný býčí chlapec Aurox, velekněžčin zdánlivě poslušný nástroj – pokud dokáže odolat Temnotě, která ho proti jeho vůli stále ovládá. Dostane šanci zvolit si správnou stranu?

NÁZEV SOUBORU: Škola noci 10: Skrytá.pdf

AUTOR: Kristin Cast

ISBN: 9788024240084

VELIKOST SOUBORU: 1,42 MB

STÁHNOUT ČÍST

Škola noci 6-10, Pokoušená, Vyhořelá, Probuzená, Předurčená, Skrytá od Kristin [email protected] v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky.

Skrytá-10.díl Škola noci - [23.5. 2020] Prodám za poštovné;-) V nabídce 1× 65 Kč ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY