Vysoká hra

Interdrought2020.com Vysoká hra Image
Trávit čas knihou Vysoká hra! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Vysoká hra a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Kniha pro horolezce a milovníky pískovcových skal. Dočtete se v ní nejen o lezení, ale hlavně o historie dobývání zdejších vrcholů. Kniha mapuje historii lezení ve všech oblastech Polické vrchoviny a jejího blízkého okolí.Historie lezení v datech od 29. dubna 1923, kdy byla v Adršpachu vylezena první věž (tři týdny před Králem), do 17. listopadu 1989. Úvodem knihy jsou přiřazeny dvě kapitoly mapující ve stručnosti historii saského lezení od 6. března 1864 (výstup na Falkenstein) a nástin okolností za kterých saští lezci postupně objevovali české pískovcové oblasti až po nejvzdálenější Adršpach. Kniha obsahuje mnoho unikátních, leckdy ještě nikdy nepublikovaných, fotografií z prvovýstupů, prvních přelezů a opakování. Mnohé z fotografií jsou od výrazného českého fotografa Karla Vlčka.

NÁZEV SOUBORU: Vysoká hra.pdf

AUTOR: Pavel Lisák

ISBN: 9788086213569

VELIKOST SOUBORU: 3,36 MB

STÁHNOUT ČÍST

Dvojdílný televizní film Vysoká hra přináší atraktivní i závažné téma mocenských her a korupce v dynamickém a akčním obrazu. Detektivku v něm ale potápí klišé a sdělení tvůrce, že hlavním a těžko porazitelným pachatelem je ve skutečnosti mafiánský politický systém. Navíc to položí divákovi na stůl hotové a příliš brzy.

Vysoká hra (2/2) Všechny díly 2. Filmový plakát. Thriller ze současnosti od režiséra Sametových vrah ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY