Terapia kultúrou

Interdrought2020.com Terapia kultúrou Image
Trávit čas knihou Terapia kultúrou! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Terapia kultúrou a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Matej Bel napísal: „Nevzdelanosť je obluda, ktorá znova a znova vystrkuje svoje rohy, aj keď jej bola odťatá hlava."Tento výber základných kultúrnych znalostí, či už pôvodom zo Slovenska alebo zo sveta je výsostne subjektívny. Magda Vášáryová vybrala sedmoro kníh, básní, diel vážnej hudby, grafík, fotografií, architektonických diel, ktoré považuje pre inteligentného obyvateľa našej krajiny za kľúčové. Môžeme s týmto výberom súhlasiť, alebo proti nemu protestovať a vytvoriť si vlastné vademecum.Tento titul nájdete v našej ponuke aj s podpisom autora.

NÁZEV SOUBORU: Terapia kultúrou.pdf

AUTOR: Magda Vášáryová

ISBN: 9788055614533

VELIKOST SOUBORU: 6,37 MB

STÁHNOUT ČÍST

Na trhu jediná učebnice pro obor zdravotnický asistent. Obsahuje problematiku verbální a neverbální komunikace a psychologie zaměřené na zdravotnickou a sociální oblast a její využití v profesi zdravotnického asistenta.

Kniha Terapia kultúrou(Magda Vášáryová) za skvelú cenu v internetovom kníhkupectve moja-kniha.sk. Objavte aj ďalšie knihy najlacnejšie na internete.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY