Dom v Amalfi

Interdrought2020.com Dom v Amalfi Image
Hledáte knihu Dom v Amalfi? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2007 a autorem je Elizabeth Adler? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
V románe plnom tajomstiev, spomienok a nečakanej lásky sa nechajme uniesť spisovateľkou Elizabeth Adlerovou na dramatické útesy a azúrové vody pobrežia Amalfi, jedného z najkrajších kútov Talianska...Manžel Lamour Harringtonovej zomrel pred dvoma rokmi pri tragickej nehode. Odvtedy sa celkom oddala práci záhradnej architektky. Avšak ani tvorba ušľachtilých prírodných priestorov jej nedokáže prinavrátiť pocit pokoja. Keď je po čase konfrontovaná so zdrcujúcou pravdou o manželovi, ktorého zbožňovala, Lamour si hľadá miesto, kde by sa zregenerovala. Vracia sa do domu na pobreží Amalfi, kde žila s otcom v najkrajších rokoch svojho detstva. Ale dom jej spomienok má vlastné tajomstvá, čo ju nútia čeliť novým pravdám o inom mužovi, ktorého milovala. Bola smrť jej otca naozaj náhodná? Alebo možno ukrýval niečo, čo spôsobilo jeho predčasnú smrť?Stretávajúc sa s dvoma tajomnými a podmanivými mužmi Lamour zisťuje, že minulosť si našla cestu ako sa vrátiť práve vtedy, keď to najmenej čakala. Ktosi sa chce poistiť, že Lamour neodkryje tajomstvá tohto idylického, rozprávkového útočiska na pobreží. Keď sa minulosť zrazí s prítomnosťou v ničivom vyvrcholení príbehu, Lamour musí čeliť veciam, ktorých sa najviac obáva, aby našla odvahu naplno žit svoj život.Dom v Amalfi je román, od ktorého sa nemôžte odtrhnúť, dráždi všetky naše zmysly, a úplne si vás získa.Elizabeth Adlerová je svetovo uznávanou autorkou šestnástich románov. Žije v Kalifornii.

NÁZEV SOUBORU: Dom v Amalfi.pdf

AUTOR: Elizabeth Adler

ISBN: 8089230297

VELIKOST SOUBORU: 10,86 MB

STÁHNOUT ČÍST

Dom v Amalfi je román, od ktorého sa nemôžte odtrhnúť, dráždi všetky naše zmysly, a úplne si vás získa. Elizabeth Adlerová je svetovo uznávanou autorkou šestnástich románov. Žije v Kalifornii.

Všechny informace o produktu Kniha Dom v Amalfi Elizabeth Adler, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Dom v Amalfi Elizabeth Adler.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY