Běžecký klub na konci světa

Interdrought2020.com Běžecký klub na konci světa Image
Trávit čas knihou Běžecký klub na konci světa! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Běžecký klub na konci světa a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Edgar Hill je pětatřicátník, flákač s nadváhou, špatný manžel a ještě horší otec. Život ho nebaví a nudí se k smrti.Takže když dojde ke srážce Země s asteroidem, která má katastrofální následky a Edgar s rodinou nalezne útočiště v kasárnách v Edinburghu, docela se mu uleví. Jeho svět je o mnoho jednodušší, život snadnější a všechno má pro něj větší smysl.Ale život není nikdy jednoduché. Když se jednoho dne vrátí z města, kde pomáhal zachraňovat lidi a hledat potraviny, zjistí, že jeho rodina je pryč. Byla odvezena na jižní pobřeží k evakuaci z Británie do Austrálie. Musí podniknout úmornou a nebezpečnou cestu pěšky přes zdevastované Spojené království. Edgar musí svést závod s časem, aby nalezl lidi, které miluje, než je ztratí navždy.

NÁZEV SOUBORU: Běžecký klub na konci světa.pdf

AUTOR: Adrian J. Walker

ISBN: 9788073906108

VELIKOST SOUBORU: 9,78 MB

STÁHNOUT ČÍST

BĚŽECKÝ KLUB . NA KONCI SVĚTA. Pro Debbie, Bailey a Josepha. 7. Víra Víra je podivná. Je to jistota o nejistém. Já například věřím, že na poli vedle domu u moře, kde žiji, jsou hroby. Každé ráno stojím u plotu a dívám se na tři křivé kříže, které je označují, a domnívám se, že vím, kdo pod nimi leží.

Edgar Hill je pětatřicátník, flákač s nadváhou, špatný manžel a ještě horší otec. Život ho nebaví a nudí se k smrti. Takže když dojde ke srážce Země s asteroidem, která má ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY