Filotea

Interdrought2020.com Filotea Image
Trávit čas knihou Filotea! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Filotea a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Návod na nábožný životKnižka sv. Františka Saleského vychádza pre veľký záujem druhý raz. Autor sa chce prihovoriť najmä tým, ktorý žijú uprostred tohto sveta a často majú pocit, že bez utiahnutia sa do samoty nemôžu nábožne žiť. Svätec však hovorí: „Žiť kresťanským životom je ťažká vec, ale predsa je potrebné, aby mnohí boli horlivejší než doteraz. Touto knihou chcem pomôcť tým, ktorí si vážne zaumienili viesť nábožný život.“Pozn: Farba obálky /môže byť, modrá, bordová a pod./ sa môže meniť podľa aktuálnej dostupnosti v distribúcii a u vydavateľa.

NÁZEV SOUBORU: Filotea.pdf

AUTOR: none

ISBN: 9788071149682

VELIKOST SOUBORU: 2,50 MB

STÁHNOUT ČÍST

EL ERIZO Y EL GLOBO 🎈🦔 AUDIO CUENTO PARA NIÑOS 🧒 ESPAÑOL - Duration: 4:39. Apploide Educa - Cuentos y Apps para Niños 5,816,247 views

Szalézi Szent Ferenc Filótea, vagyis a jámborság útja című könyve a keresztény jámborságnak s erényes életnek a szabályait foglalja össze, bölcs mérséklettel megjelölve azt az arany középutat, melyen a társadalom bármely fokán álló keresztény lélek haladhat. A Filótea, mint a keresztény erénynek legtisztább forrása, örök értékkel bír.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY