Priechod

Interdrought2020.com Priechod Image
Priechod je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Justin Cronin. Přečtěte si s námi knihu Priechod na interdrought2020.com
Projekt Noe – tajný vládny experiment, ktorého cieľom je premeniť ľudské telo na smrtiacu zbraň. Lenže čosi sa škaredo pokazí. Dvanásť testovaných subjektov utečie a roznesie vírus meniaci ľudí na ešte nenásytnejšie, smrtiacejšie a prakticky nezničiteľné bytosti. Trinásty subjekt, šesťročné dievča menom Amy, zachráni agent FBI. Spolu utečú do oregonských vrchov, ďaleko od civilizácie zasiahnutej katastrofálnymi dôsledkami Projektu Noe.Priechod prináša vari až priveľmi reálnu víziu sveta, kde vládne strach a pud sebazáchovy a kde osud ľudstva možno spočíva na pleciach zvláštneho tichého dievčatka. Ambiciózny, silný príbeh z pera oceňovaného a rešpektovaného autora Justina Cronina epickým rozmachom zahŕňa prvky katastrofy a boja o prežitie, sebaobetovania, ale i nádeje, a zaraďuje sa medzi najčítanejšie tituly leta 2010.

NÁZEV SOUBORU: Priechod.pdf

AUTOR: Justin Cronin

ISBN: 9788055123486

VELIKOST SOUBORU: 8,65 MB

STÁHNOUT ČÍST

(Priechod) Uzávierka odovzdania kandidátnych listín pre parlamentné voľby je 01.12.2019 00:01-23:59 v štáte Slovenská republika (Bratislava). Začiatok volebného moratória pre parlamentné voľby je 27.02.2020 07:00 v štáte Slovenská republika (Bratislava).

Sedielkový priechod nesl v minulosti několik verzí svého jména. Sedilko byl původně název pro dnešní Sedielkovou kopu (polsky Siodelko), protože téměř na vrcholu je Sedielková pláň připomínající mělké sedlo. Po druhé světové válce se název přenesl na vedlejší sedlo a pozměnil se na Sedielko.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY