1000 her pro školy, kroužky a volný čas

Interdrought2020.com 1000 her pro školy, kroužky a volný čas Image
Trávit čas knihou 1000 her pro školy, kroužky a volný čas! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu 1000 her pro školy, kroužky a volný čas a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Kniha je obsáhlým souborem tisíce her, které jsou vhodné pro školy, volný čas, kroužky, domov i letní tábory. Jednotlivé kapitoly nabízejí nepřeberné množství interakčních, rolových, dramatických a pohybových her, dále hry pro představivost a zklidnění, pro učení se všemi smysly, ale také hry jazykové. Určená je jak pedagogům, tak rodičům a lektorům volnočasových aktivit. Jasně a srozumitelně podaná pravidla her umožňují příručku použít kdykoliv a kdekoliv.

NÁZEV SOUBORU: 1000 her pro školy, kroužky a volný čas.pdf

AUTOR: Hanns Petillon

ISBN: 9788026600954

VELIKOST SOUBORU: 10,65 MB

STÁHNOUT ČÍST

1000 her pro školy, kroužky a volný čas - Hanns Petillon Kniha je obsáhlým souborem tisíce her, které jsou vhodné pro školy, volný čas, kroužky, domov i letní tábory. Jednotlivé kapitoly nabízejí nepřeberné množství interakčních, rolových, dramatických a pohybových her, dále hry pro představivost a zklidnění, pro ...

1000 her pro školy, kroužky a volný čas : od Atomů po Život na ostrově /

SOUVISEJÍCÍ KNIHY