Pohyb, manipulace 1: KuliFerda a jeho svět - Pracovní sešit

Interdrought2020.com Pohyb, manipulace 1: KuliFerda a jeho svět - Pracovní sešit Image
Trávit čas knihou Pohyb, manipulace 1: KuliFerda a jeho svět - Pracovní sešit! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Pohyb, manipulace 1: KuliFerda a jeho svět - Pracovní sešit a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Pracovní sešit obsahuje pracovní listy k ověření pohybových a manipulačních dovedností dítěte. Pokud má dítě u některých z dovedností rezervy, pracovní listy nabízejí návod na jejich procvičování. Celá sada 6 pracovních sešitů je praktickou pomůckou pro ověření dovedností, schopností a znalostí dítěte před vstupem do základní školy. Je určena všem, kteří mají doma budoucího školáka. Všechny aktivity lze jednoduše využít pro domácí procvičování při přípravě na úspěšný vstup do 1. třídy.Východiskem pro obsah pracovních listů jsou dovednosti uvedené v dokumentu, který vydalo MŠMT pod názvem „Desatero pro rodiče dítěte předškolního věku“.Pracovní listy obsahují pojmenování potřebných dovedností a vysvětlení, proč jsou důležité, úkoly pro rodiče, úkoly pro dítě a příklady rozšiřujících aktivit.

NÁZEV SOUBORU: Pohyb, manipulace 1: KuliFerda a jeho svět - Pracovní sešit.pdf

AUTOR: Martina Kupcová

ISBN: 9788074960727

VELIKOST SOUBORU: 4,56 MB

STÁHNOUT ČÍST

KuliFerda Vám přináší 2 ediční řady, které jsou určeny pro přípravu k zápisu a na vstup do 1. třídy.. Procvičte se svými předškoláky všechny klíčové oblasti školní zralosti a díky jedinečné metodice si ověřte, na jakých dovednostech dítěte je před vstupem do školy ještě nutné zapracovat.. NOVÉ! Výhodné balíčky pracovních sešitů se slevou až 50 %!

Úvod Knihy Odborná literatura Společenské vědy Pedagogika Pohyb Manipulace. Pohyb Manipulace Martina Kupcová. Pracovní sešit 1. Cena v prodejně: ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY