Pohyb, manipulace 1: KuliFerda a jeho svět - Pracovní sešit

Interdrought2020.com Pohyb, manipulace 1: KuliFerda a jeho svět - Pracovní sešit Image
Hledáte knihu Pohyb, manipulace 1: KuliFerda a jeho svět - Pracovní sešit? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2013 a autorem je Martina Kupcová? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Pracovní sešit obsahuje pracovní listy k ověření pohybových a manipulačních dovedností dítěte. Pokud má dítě u některých z dovedností rezervy, pracovní listy nabízejí návod na jejich procvičování. Celá sada 6 pracovních sešitů je praktickou pomůckou pro ověření dovedností, schopností a znalostí dítěte před vstupem do základní školy. Je určena všem, kteří mají doma budoucího školáka. Všechny aktivity lze jednoduše využít pro domácí procvičování při přípravě na úspěšný vstup do 1. třídy.Východiskem pro obsah pracovních listů jsou dovednosti uvedené v dokumentu, který vydalo MŠMT pod názvem „Desatero pro rodiče dítěte předškolního věku“.Pracovní listy obsahují pojmenování potřebných dovedností a vysvětlení, proč jsou důležité, úkoly pro rodiče, úkoly pro dítě a příklady rozšiřujících aktivit.

NÁZEV SOUBORU: Pohyb, manipulace 1: KuliFerda a jeho svět - Pracovní sešit.pdf

AUTOR: Martina Kupcová

ISBN: 9788074960727

VELIKOST SOUBORU: 4,22 MB

STÁHNOUT ČÍST

Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty. Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás opravdu každý.

Níže naleznete ukázkové listy z pracovních sešitů KuliFerda a jeho svět. Vybírat můžete ze sešitů pro předš koláky , školáky a děti se speciálními potřebami (ADHD, SPU). Pod každou ediční řadou naleznete odkaz na eshop pracovnisesity.raabe.cz, kde naleznete podrobné informace o dané ediční řadě.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY