Zdravotnictví a právo

Interdrought2020.com Zdravotnictví a právo Image
Trávit čas knihou Zdravotnictví a právo! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Zdravotnictví a právo a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Publikace s takovým rozsahem a zaměřením je první a jedinečná v naší literatuře a poskytuje nejen právníkům, ale všem, kdo působí ve zdravotnictví, tedy lékařům, zdravotnickým profesionálům, pracovníkům managementu zdravotnických zařízení a pojišťoven, farmaceutických firem, ale také pacientům a v neposlední řadě i studentům podrobný přehled aktuální české legislativy. Každá část se uceleným a velmi přehledným způsobem věnuje danému tématu, ať se jedná o problematiku poskytovatelů zdravotnických služeb, zdravotního pojištění, zdravotnických pracovníků, léčiv, ale také otázky správních deliktů, občanskoprávní či trestní odpovědnosti. Rozsáhlá část je věnována klíčovému vztahu ve zdravotnictví, tedy vztahu pacienta – občana a poskytovatele – zdravotnického zařízení – lékaře, zdravotníka. Předností knihy je skutečnost, že autorský tým je tvořen významnými právníky a experty s dlouholetou profesní zkušeností, kterou uplatnili při psaní této knihy.

NÁZEV SOUBORU: Zdravotnictví a právo.pdf

AUTOR: none

ISBN: 9788074006197

VELIKOST SOUBORU: 8,91 MB

STÁHNOUT ČÍST

V rámci pořadů připravovaných Českým rozhlasem, jsem byl dne 22. 4. 2020 požádán o rozhovor. Nakonec z toho vznikl delší materiál, který nebylo pro potřeby vysílání možno celý použít a tak dávám přepis - s drobnými úpravami - k dispozici na webové stránky.

Zdravotnictví a právo. Vladimíra Dvořáková, Petr Vojtek, František Púry, Jaroslav Svejkovský, Jiří Hrádek, Lenka Teska Arnoštová, Ladislav Řípa, Martin Balada, Filip Vrubel, Gustav Vacek, Jaroslava Nováková. Publikace s takovým rozsahem a zaměřením je první a jedinečná v naší literatuře a poskytuje nejen právníkům, ale všem, kdo působí ve zdravotnictví, tedy ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY