Zoologie

Interdrought2020.com Zoologie Image
Trávit čas knihou Zoologie! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Zoologie a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Aktualizované vydání oblíbené učebnice, vycházející z nejnovějších poznatkův oboru. Kromě systematického přehledu, morfologie, anatomie (u parazitickýchdruhů včetně Životních cyklů) obsahuje množství poznatků z fyziologie, životních projevů a rozšíření popsaných druhů, včetně zhodnocení významu pro člověka. Její součástí jsou rovněž inovované kapitoly z etologie a ekologie živočichů, fylogeneze orgánů a orgánových soustav, ochrany a výzkumu živočichů. Přináší i detailní přehled nejnovější literatury a internetových odkazů, doporučených zájemcům k dalšímu studiu, příp. motivujících k studentské odborné činnosti nebo smysluplným volnočasovým aktivitám. Množstvím názorných černobílých ilustrací a didakticky mimořádně hodnotných barevných příloh potěší každého milovníka přírody. Kniha je určena studentům a učitelům gymnázií a středních škol s profilujícími biologickými obory. V partiích přesahujících středoškolské požadavky neobyčejně motivuje k samostatnému studiu a k vlastní výzkumné práci. Je rovněž vhodná pro opakování zoologie při vstupu na vysoké školy s biologickým zaměřením. Spoluprací s desítkami odborníků z výzkumu, vysokých škol i z praxe vzniklo dílo, jež přináší kompaktní informace a které může velmi příznivě ovlivnit úroveň zoologických znalostí a ve vztahu k přírodě i budoucí občanskéa profesní postoje středoškoláků.

NÁZEV SOUBORU: Zoologie.pdf

AUTOR: Vladimír Zicháček

ISBN: 9788071822912

VELIKOST SOUBORU: 6,74 MB

STÁHNOUT ČÍST

Univerzita Palackého v Olomouci. Jméno: E-mail: Telefon: Kancelář: Pozice: Adamík Peter; Mgr. Ph.D. [email protected]

Ústav zoologie, rybářství, hydrobiologie a včelařství. Přeskočit na obsah] Zoologie. Nacházíte se zde: ODDĚLENÍ ZOOLOGIE; VÝUKA

SOUVISEJÍCÍ KNIHY