Choďte, urobte prievan

Interdrought2020.com Choďte, urobte prievan Image
Choďte, urobte prievan je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Jozef Luscoň. Přečtěte si s námi knihu Choďte, urobte prievan na interdrought2020.com
Salezián Jozef Luscoň sa vo svojej novej knihe zameral na to podstatné okolo médií a ich vplyvu na nás. Rozvíja v nej témy: Čo sú médiá. Čo spôsobujú v človekovi. Ako menia spoločnosť a kultúru. A potom príde to najdôležitejšie: Čo s nimi robiť. Vyústi to do mediálneho projektu pre rodinu, triedu či školu. Médiá teda predstavuje v kontexte komunikácie a výchovy:Máme problém, s ktorým si nevieme poradiť! O čo ide? O médiá a mladých ľudí.Médiá mladých hypnotizujú, fascinujú a tak objímajú, že ich niekedy až zahrdúsia! Totiž uzavrú ich do seba, takže mladí nemajú na nič iné čas. Nepočujú, odvrknú, neposlúchajú a iba ďobkajú do klávesnice a hodiny hádžu virtuálne tehličky do nejakej virtuálnej jamky. A keď skončia, pokračujú v inej ohlupujúcej aktivite. A nielen oni. I tých starších to už chytilo!A mediálne harašenie sa len začína! Ak nepríde nejaká svetová kataklizma, médií a ich vplyvu sa nezbavíme! Takže čím skôr ich osedláme, tým lepšie. Zatiaľ však rodičia, pedagógovia a iní zodpovední stoja pred týmto fenoménom a často nevedia ako ďalej.Na druhej strane vidíme aj dobrá, ktoré médiá prinášajú, takže sme v dileme: Máme problém alebo príležitosť? Berme to pozitívne: Príležitosť!

NÁZEV SOUBORU: Choďte, urobte prievan.pdf

AUTOR: Jozef Luscoň

ISBN: 9788080744380

VELIKOST SOUBORU: 7,31 MB

STÁHNOUT ČÍST

Návod, ako sa naučiť žiť s médiami a informáciami, ktoré prinášajú.

Choďte, a urobte tam u vás riadny prievan - nech odfúkne to, čo k dobrej výchove nepatrí, dajte to tam u vás do pohybu. Kniha vám v tom istotne pomôže," dodáva redakcia Zasvätený život. Autor vytvoril text svojím typickým štýlom plným humoru, príbehov a dynamickej reči. Nešetrí sa vtipmi ani obrázkami.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY