Nadácia

Interdrought2020.com Nadácia Image
Nadácia je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Isaac Asimov. Přečtěte si s námi knihu Nadácia na interdrought2020.com
Kultová sci-fi séria Nadácia vychádza v novom slovenskom preklade pri príležitosti stého výročia narodenia autora.Na začiatku tridsiateho milénia dosiahlo Impérium svoj vrchol. Rozpína sa do všetkých kútov galaxie a nikdy nebolo také mocné ako teraz. Len zakladateľ novej vednej disciplíny psychohistórie dokáže predvídať eminentný úpadok nasledovaný tridsiatimi tisícročiami chaosu a konfliktov. V snahe zachrániť vedomosti ľudstva a skrátiť obdobie chaosu na nevyhnutné minimum založí psychohistorik Hari Seldon na opustenej planéte na okraji známeho vesmíru maják nádeje pre budúce generácie. Toto útočisko pre tie najväčšie mozgy ľudstva nazve Nadácia. Séria Nadácia je základným kameňom moderného sci-fi žánru a dnes je považovaná za klasiku svetovej literatúry. Isaac Asimov stvoril svet, v ktorom nastoľuje problémy aktuálne aj sedemdesiat rokov po prvom vydaní.

NÁZEV SOUBORU: Nadácia.pdf

AUTOR: Isaac Asimov

ISBN: 9788056616284

VELIKOST SOUBORU: 1,41 MB

STÁHNOUT ČÍST

Nadácia U. S. Steel Košice (ďalej len „Nadácia USSK") bola založená 9. decembra 2002 a vznikla 11. decembra 2002 zapísaním do registra nadácií vedenom Ministerstvom vnútra Slovenskej republiky pod číslom 203/Na-2002/695.

Vážení žiadatelia, Nadácia ESET si práve v týchto zložitých časoch pandémie koronavírusu uvedomuje dôležitosť vedy a výskumu a svoju podporu smeruje do projektov, ktoré majú zabezpečiť rýchle a systematické testovanie na území Slovenskej republiky.Myšlienka Grantovej výzvy zameraná na popularizáciu vedy a výskumu, ktorú sme vyhlásili v čase pred zasiahnutím ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY