Nejčistší z lásek

Interdrought2020.com Nejčistší z lásek Image
Trávit čas knihou Nejčistší z lásek! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Nejčistší z lásek a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Od posledního dopisu uplynuly čtyři měsíce. Nancy však cítí, že je její milý stále naživu. A udělá vše pro to, aby ho našla. Objeví však něco, co navždy změní její život…„Nádherně napsaný a pravdivý kousek historie. Simon Worrall sestavil příběh, který čekal na to, až bude objeven, déle než sedmdesát let.“ Prvotina známého novináře Simona Worralla Nejčistší z lásek je založena na skutečném příběhu vášnivé lásky, kterou prožívala jeho matka Nancy s mladým studentem oxfordské univerzity v začátku druhé světové války. Elegantně něžný milostný příběh mezi Nancy Whelanovou a jejím snoubencem Martinem Prestonem se začne rozvíjet těsně před vypuknutím války. Jak se jejich vztah rozvíjí a prohlubuje, narůstá i děsivá skutečnost neodkladného ozbrojeného konfliktu, který životy obou mladých lidí nenávratně poznamená.Příběh vyšel najevo díky milostným dopisům, které si milenci v době svého vztahu vyměňovali a které autor po smrti své matky nalezl v krabici od bonboniéry. Z láskyplných dopisů autor spletl poutavý příběh, v němž s hlubokou něhou popisuje nejenom city dvou mladých lidí, plné nadějí na společný život, ale také poskytuje čtenářům celkový vhled do situace všech, kteří se museli vyrovnat s krutou realitou války. Kniha Nejčistší z lásek je z těch z příběhů, který se po přečtení několika kapitol stane tak skutečným a bezprostředním jako život sám. Elegantní a nesmírně poutavé vyprávění vykazuje veškeré znaky skvělé literatury stejně jako klasického hollywoodského příběhu.

NÁZEV SOUBORU: Nejčistší z lásek.pdf

AUTOR: S.C. Worrall

ISBN: 9788076110250

VELIKOST SOUBORU: 5,60 MB

STÁHNOUT ČÍST

Nejčistší z lásek (Válce navzdory) Značka: Bourdon Výrobní číslo: 978-80-7611-025- EAN: 9788076110250 Náš kód: 427859 Toto zboží nadále není možné koupit. Prohlédněte si podobné produkty zde ...

Kniha Nejčistší z lásek je z těch z příběhů, který se po přečtení několika kapitol stane tak skutečným a bezprostředním jako život sám. Elegantní a nesmírně poutavé vyprávění vykazuje veškeré znaky skvělé literatury stejně jako klasického hollywoodského příběhu.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY