Tajemný protivník

Interdrought2020.com Tajemný protivník Image
Trávit čas knihou Tajemný protivník! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Tajemný protivník a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Není tomu dlouho, co skončila válka, kdy Tommy Beresford sloužil v armádě a Prudence Cowleyová, zvaná Pentlička, byla ošetřovatelkou. Teď jsou oba svobodní, bez zaměstnání a bez prostředků, ale plni odhodlání něco se svým životem podniknout. Odvážně spolu zakládají kancelář Mladí dobrodruzi, a sotva stačí svůj nápad promyslet, dostanou první, zcela výjimečnou zakázku. V sázce je osud Anglie, jíž hrozí nejen změna vlády, ale možná i další válka. Pátrání je zavádí k pravým i falešným pracovníkům tajných služeb, k předsedovi vlády i do doupat zločinců kujících velezradu. Do posledních stránek tohoto zdařilého špionážního románu Agathy Christie však čtenář váhá, kdo je oním tajemným protivníkem...

NÁZEV SOUBORU: Tajemný protivník.pdf

AUTOR: Agatha Christie

ISBN: 9788024230092

VELIKOST SOUBORU: 3,86 MB

STÁHNOUT ČÍST

Tajemný protivník od Agatha Christie v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky.

Tajemný protivník Autor: Christie, Agatha Nakladatel: Knižní klub EAN: 9788024230092 ISBN: 978-80-242-3009-2 Popis: 1× kniha, vázaná, 272 stran, česky Rok vydání:

SOUVISEJÍCÍ KNIHY