Koniáš

Interdrought2020.com Koniáš Image
Trávit čas knihou Koniáš! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Koniáš a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Byznys a politika je třaskavá kombinace. V okamžiku, kdy hromada zlata na misce pomyslných vah přesáhne kritické množství, lidský život ztrácí cenu. Pro některé ze zúčastněných se tím celý podnik stane osobní záležitostí, a to změní i pravidla hry. Právník v tandemu s nevypočitatelným zabijákem proti všem ostatním – mocnému impériu, politikům i bezohledným obchodním magnátům. A v pozadí netrpělivě vyčkávají diskriminovaní čarodějové, stojící před rozhodnutím, na čí stranu se přiklonit. Soupeřící strany neuznávají žádná pravidla a za chyby se platí krví…

NÁZEV SOUBORU: Koniáš.pdf

AUTOR: Miroslav Žamboch

ISBN: 9788075534262

VELIKOST SOUBORU: 5,17 MB

STÁHNOUT ČÍST

Koniáš nerád zabíja ľudí ale je pre to stvorený. Vyzerá drsne ako zabiják najhrubšieho zrna, no v srdci má miesto pre spravodlivosť alebo romantiku. Keď vstúpi do knižnice, predajca si myslí, že ide vybrať výpalné miestnemu kmotrovi. Dočerte, aj tie prostitútky žiadajú od neho trojnásobnú taxu.

Antonín Koniáš, česky Koňas, také Koňas z Vydří, (únor 1691 - 27. října 1760 Praha) byl český kazatel, misionář a náboženský spisovatel, člen jezuitského řádu. Celý svůj život zasvětil katolické protireformaci v českých zemích. Věnoval se jí jak v kázáních, tak i ve své literární činnosti.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY