Úspěch je pro vás

Interdrought2020.com Úspěch je pro vás Image
Hledáte knihu Úspěch je pro vás? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2019 a autorem je David R. Hawkins? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Známý autor David Hawkins vás v této knize seznámí s tím, jak dosáhnout úspěchu na všech úrovních vašeho života. Poradí, jak si na svoji stranu naklonit štěstí, ale ukáže i praktiky, abyste pouze na štěstí závislí nebyli. Kniha volně navazuje na autorův bestseller Moc versus síla. Sám autor tvrdí, že se mu v knize podařilo dekódovat klíče k úspěchu.

NÁZEV SOUBORU: Úspěch je pro vás.pdf

AUTOR: David R. Hawkins

ISBN: 9788076178045

VELIKOST SOUBORU: 7,41 MB

STÁHNOUT ČÍST

Úspěch je pro vás: Přitahujte k sobě sílu, která vás dovede k úspěchu Známý autor David Hawkins vás v této knize seznámí s tím, jak dosáhnout úspěchu na všech úrovních vašeho života. Poradí, jak si na svoji stranu naklonit štěstí, ale ukáže praktiky, abyste pouze na štěstí závislí nebyli.

Úspěch je pro vás David R. Hawkins. Známý autor David Hawkins vás v této knize seznámí s tím, jak dosáhnout úspěchu na všech úrovních vašeho života. Poradí, jak si na svoji stranu naklonit štěstí, ale ukáže i praktiky, abyste pouze na štěstí závislí nebyli. Kniha volně navazuje na autorův bestseller Moc versus síla.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY