Úspěch je pro vás

Interdrought2020.com Úspěch je pro vás Image
Trávit čas knihou Úspěch je pro vás! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Úspěch je pro vás a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Známý autor David Hawkins vás v této knize seznámí s tím, jak dosáhnout úspěchu na všech úrovních vašeho života. Poradí, jak si na svoji stranu naklonit štěstí, ale ukáže i praktiky, abyste pouze na štěstí závislí nebyli. Kniha volně navazuje na autorův bestseller Moc versus síla. Sám autor tvrdí, že se mu v knize podařilo dekódovat klíče k úspěchu.

NÁZEV SOUBORU: Úspěch je pro vás.pdf

AUTOR: David R. Hawkins

ISBN: 9788076178045

VELIKOST SOUBORU: 10,14 MB

STÁHNOUT ČÍST

Jedno je však jisté: úspěch vás nemine. Křišťálová koule 3. Ve vašem životě dojde k mnoha novým, zajímavým událostem. Pokud jste propadli dojmu, že procházíte obdobím smůly, nemylte se. Věci jdou svým tempem a vás čeká štěstí, Život vám chystá příjemná překvapení. Křišťálová koule 4

/ANKETA/ Blíží se krajské volby 2020 a strany a hnutí už zbrojí a finišují kandidátky. Kandidátům do krajských voleb v Pardubickém kraji jsme položili jednoduchou otázku: Co je pro vás volební úspěch?

SOUVISEJÍCÍ KNIHY