Otváranie dverí, ale komu?

Interdrought2020.com Otváranie dverí, ale komu? Image
Hledáte knihu Otváranie dverí, ale komu?? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2015 a autorem je Judit Erdélyi? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Otázky kladené v knihe Otváranie dverí, ale komu? by mali byť predmetom každodenných diskusií medzi ľuďmi. Médiá nás totiž zaplavujú reklamami na alternatívne terapie, prírodné medicíny, homeopatie a všetky zázraky modernej doby... A nám, žiaľ, často chýbajú tak potrebné informácie.Je to dobrá vec, alebo nie?Otvoriť dvere, alebo nie?Autorka vo svojom diele rozoberá túto problematiku a rieši aktuálne problémy našej doby.

NÁZEV SOUBORU: Otváranie dverí, ale komu?.pdf

AUTOR: Judit Erdélyi

ISBN: 9788081580192

VELIKOST SOUBORU: 4,86 MB

STÁHNOUT ČÍST

Samozatvárače (zatvárače dverí, ľudovo brano),-slúžia hlavne na samovoľné automatické zatvorenie dverí. Rozdelujú sa do viacerých skupín, podľa zaťaženia v triedach 1 až 6 (cyklyckosti otvárania). Podľa spôsobu prevedenia ramienka zatvárania,čo vplýva hlavne na celkový vzhľad a dizajn.

Ak si zabúdate kartu na otváranie dverí, ale mobil nosíte stále - máme pre Vás riešenie. Testovali sme riešenie s virtuálnou kartou pre tých, ktorí majú problém s kartou či už z dôvodu zabúdania, straty alebo poškodenia. Alebo jednoducho len chcete používať moderné technológie.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY