Základy společenských věd - Přijímačky na vysoké školy

Interdrought2020.com Základy společenských věd - Přijímačky na vysoké školy Image
Trávit čas knihou Základy společenských věd - Přijímačky na vysoké školy! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Základy společenských věd - Přijímačky na vysoké školy a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Cílem cvičebnice je poskytnout komplexní přípravu k přijímacímu řízení na vysoké školy, na nichž je třeba absolvovat test ze základů společenských věd. Zpracováním různorodých typologií testových otázek a nejfrekventovanějších témat a oblastí z přijímacích řízení v ČR se podařilo žákům poskytnout kompletní podklady pro přípravu na testy ze základů společenských věd na libovolnou vysokou školu v České republice. Cvičebnice obsahuje vzorové úlohy pro přípravu studentů k přijímacímu řízení na vysoké školy, na nichž je třeba absolvovat test ze základů společenských věd. Patří mezi ně například:právnické fakulty,zdravotně sociální fakulty,fakulty sociálních studií,fakulty zdravotnických studií,fakulty humanitních studií,fakulty regionálního rozvoje,filozofické fakulty,fakulty veřejných politik,pedagogické fakulty.

NÁZEV SOUBORU: Základy společenských věd - Přijímačky na vysoké školy.pdf

AUTOR: none

ISBN: 9788075631473

VELIKOST SOUBORU: 8,62 MB

STÁHNOUT ČÍST

Cílem cvičebnice je poskytnout komplexní přípravu k přijímacímu řízení na vysoké školy, na nichž je třeba absolvovat test ze základů společenských věd. Zpracováním různorodých typologií testových otázek a nejfrekventovanějších témat a oblastí z přijímacích řízení v ČR se podařilo žákům poskytnout kompletní podklady pro přípravu na testy ze ...

S volbou správné vysoké školy pomáháme už od roku 2000. Vybírejte vysokou školu podle zaměření a oboru studia, preferované lokality nebo typu a formy studia. Prohlédněte si podmínky přijetí na vysokou školu a pečlivě zvažte všechny možnosti dalšího studia na soukromé nebo státní vysoké škole.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY