Dvojité priezvisko

Interdrought2020.com Dvojité priezvisko Image
Trávit čas knihou Dvojité priezvisko! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Dvojité priezvisko a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Dina Rubina sa pred viac ako dvoma desaťročiami vysťahovala z Ruska do Izraela a na pomedzí týchto krajín a kultúr sa pohybuje aj jej najznámejšia kniha Dvojité priezvisko.Tri kratšie prózy sa odohrávajú v Izraeli, rozsiahlejšia titulná próza je zasadená do ruského prostredia. Manželskému páru sa narodí dlho očakávané dieťa, jeho otcom je však niekto iný. Žena rozhodne, že sa dieťa môže dozvedieť pravdu až potom, ako jeden z dvoch mužov umrie. Krehký príbeh o medziľudských vzťahoch, láske a odcudzení patrí medzi najlepšie autorkine texty.

NÁZEV SOUBORU: Dvojité priezvisko.pdf

AUTOR: Dina Rubina

ISBN: 9788089594979

VELIKOST SOUBORU: 5,56 MB

STÁHNOUT ČÍST

Dina Rubina sa pred viac ako dvoma desaťročiami vysťahovala z Ruska do Izraela a na pomedzí týchto krajín a kultúr sa pohybuje aj jej najznámejšia kniha Dvojité priezvisko. Tri kratšie prózy sa odohrávajú v Izraeli, rozsiahlejšia titulná próza je zasadená do ruského prostredia. Manželskému páru sa narodí dlho očakávané dieťa, jeho otcom je však niekto iný.

Dvojité priezvisko porovnaj ceny v 1 obchode od 4.9 spoznaj overené obchody prečítaj recenzie skontroluj popis a parametre vyber najlepšiu ponuku kúp DVOJITÉ PRIEZVISKO (DINA RUBINA) najlacnejšie v overenom obchode s dopravou zadarmo do 24h cez NajNakup.sk

SOUVISEJÍCÍ KNIHY