Hitler a Churchill - taje vůdcovství

Interdrought2020.com Hitler a Churchill - taje vůdcovství Image
Trávit čas knihou Hitler a Churchill - taje vůdcovství! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Hitler a Churchill - taje vůdcovství a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Britský historik zkoumá dvě postavy, které výjimečným způsobem ovlivnily dějiny 20.století a svým jednáním a svou mocí utvářely svět, v němž dnes žijeme. V knize rozkrývá vůdcovské metody, taktiky a triky, které oba muži používali v nesmiřitelném zápase, jehož cenu - vítězství ve druhé světové válce - mohl získat jen jeden z nich. O každém z těchto mužů bylo již napsáno mnoho knih, Roberts však při srovnávání takto odlišných politiků dochází k překvapivým závěrům a učí, jak poznat dobré vůdce současnosti i odhalit budoucí „ führery“.

NÁZEV SOUBORU: Hitler a Churchill - taje vůdcovství.pdf

AUTOR: Andrew Roberts

ISBN: 8073061694

VELIKOST SOUBORU: 7,52 MB

STÁHNOUT ČÍST

ADOLF HITLER očima americké tajné služby. Z archivu CIA. Praha: Svoboda Servis, 2003 ADOLF HITLER, BAUER, F. Hitlerův Můj boj očima historiků. Praha: Univers, 1994 ADOLF HITLER, HÁJEK, J. Hitlerův Mein Kampf: z bible německého nacionálního socialismu s komentářem Jiřího Hájka. Liberec: Dialog, 2000 ADOLF HITLER. Akvarely.

Hitler a Churchill: Taje vůdcovství (2004) | Roberts, Andrew | ISBN: 9788073061692 | Kostenloser Versand für alle Bücher mit Versand und Verkauf duch Amazon.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY