Hitler a Churchill - taje vůdcovství

Interdrought2020.com Hitler a Churchill - taje vůdcovství Image
Trávit čas knihou Hitler a Churchill - taje vůdcovství! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Hitler a Churchill - taje vůdcovství a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Britský historik zkoumá dvě postavy, které výjimečným způsobem ovlivnily dějiny 20.století a svým jednáním a svou mocí utvářely svět, v němž dnes žijeme. V knize rozkrývá vůdcovské metody, taktiky a triky, které oba muži používali v nesmiřitelném zápase, jehož cenu - vítězství ve druhé světové válce - mohl získat jen jeden z nich. O každém z těchto mužů bylo již napsáno mnoho knih, Roberts však při srovnávání takto odlišných politiků dochází k překvapivým závěrům a učí, jak poznat dobré vůdce současnosti i odhalit budoucí „ führery“.

NÁZEV SOUBORU: Hitler a Churchill - taje vůdcovství.pdf

AUTOR: Andrew Roberts

ISBN: 8073061694

VELIKOST SOUBORU: 4,66 MB

STÁHNOUT ČÍST

Hitler a Churchill - taje vůdcovství Autor: Roberts, Andrew Nakladatel: BETA Dobrovský EAN: 9788073061692 ISBN: 80-7306-169-4 Originál: Hitler & Churchill Překlad: Macáková, Květa a Řeháková, Hana Popis: 1× kniha, vázaná, 184 stran, česky Rozměry: 15 × 23 cm Rok vydání:

Winston Churchill a Adolf Hitler: „starý lev" proti „německému orlu". „Medvěd z Downing Street" versus „der Wolf". Dvě naprosto odlišné osobnosti, kvůli jejichž nepřátelství se začalo 20. století přezdívat „věk extrémů". Winston Churchill je jedním z nejváženějších mužů moderní historie.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY