Hana Hegerová

Interdrought2020.com Hana Hegerová Image
Trávit čas knihou Hana Hegerová! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Hana Hegerová a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Brilantní zpěvačka - "první dáma šansonu" a typově ojedinělá herečka paní Hana Hegerová, která se všemi svými přáteli a příznivci oslavy letos své 80. výročí patří již více jak čtyřicet let mezi čelní představitelky československé hudební scény, ve které, přestože přibývá pořád více a více tváří, je stále nevídaným solitérem… Její neopakovatelný projev a výstižná hudba dovede stejně tak něžně pohladit po duši, jako s vážností přinutit k přemýšlení o skutečných lidských hodnotách života, jakými jsou láska, mládí, stáří či štěstí a svoboda. Hana Hegerová je umělkyní, jež za svůj život ušla velký kus cesty, která mnohdy nebyla jednoduchá. Zažila vrcholnou slávu i křivdu, luxus i bídu a přece po celý život zůstala skromnou ženou, jejímž hlavním cílem nebylo být "hvězdou" za každou cenu.

NÁZEV SOUBORU: Hana Hegerová.pdf

AUTOR: Michaela Košťálová

ISBN: 9788072292646

VELIKOST SOUBORU: 5,42 MB

STÁHNOUT ČÍST

Hana Hegerová zpívá texty Pavla Kopty Vítejte doma, paní Hano! Po řadě let „vypůjčení" kolegům se vrátil katalog nahrávek naší legendární šansoniérky zpět Supraphonu: ambiciózní plány na rok 2006 se teprve rýsují, ale tato nová kompilace je první důkazem o skvělých možnostech obnovené spolupráce.

Téma hana hegerová na wiki.blesk.cz. Přečtěte si veškeré aktuální informace o tématu hana hegerová - nejnovější články, aktuality, fotografie, videa. Kompletní zpravodajství na wiki.blesk.cz

SOUVISEJÍCÍ KNIHY