Hana Hegerová

Interdrought2020.com Hana Hegerová Image
Trávit čas knihou Hana Hegerová! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Hana Hegerová a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Brilantní zpěvačka - "první dáma šansonu" a typově ojedinělá herečka paní Hana Hegerová, která se všemi svými přáteli a příznivci oslavy letos své 80. výročí patří již více jak čtyřicet let mezi čelní představitelky československé hudební scény, ve které, přestože přibývá pořád více a více tváří, je stále nevídaným solitérem… Její neopakovatelný projev a výstižná hudba dovede stejně tak něžně pohladit po duši, jako s vážností přinutit k přemýšlení o skutečných lidských hodnotách života, jakými jsou láska, mládí, stáří či štěstí a svoboda. Hana Hegerová je umělkyní, jež za svůj život ušla velký kus cesty, která mnohdy nebyla jednoduchá. Zažila vrcholnou slávu i křivdu, luxus i bídu a přece po celý život zůstala skromnou ženou, jejímž hlavním cílem nebylo být "hvězdou" za každou cenu.

NÁZEV SOUBORU: Hana Hegerová.pdf

AUTOR: Michaela Košťálová

ISBN: 9788072292646

VELIKOST SOUBORU: 5,68 MB

STÁHNOUT ČÍST

Hana Hegerová. Videobonusy Diskuse Napište nám. Související pořady Předchoz ...

Hana Hegerová, rozená Carmen Mária Štefánia (Beatrix) Farkašová-Čelková (* 20. října 1931 Bratislava) je významná slovenská zpěvačka a herečka, působící dlouhodobě v Česku, nekorunovaná královna československého šansonu.Zahraniční kritici ji nazývají Velkou dámou šansonu, Piaf z Prahy, nebo také Šansoniérkou se slovanskou duší.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY