Ďábelská zubařka

Interdrought2020.com Ďábelská zubařka Image
Ďábelská zubařka je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor David Walliams. Přečtěte si s námi knihu Ďábelská zubařka na interdrought2020.com
Nový příběh dnes již etablovaného autora dětských knih čtenáře opět dojme i pobaví. Ale pozor: Tentokrát se budete BÁT!Na město padá noc a v temnotě se začínají dít podivné, hrůzné věci. Malé děti večer před spaním uloží nic zlého netušíce pod polštář mléčný zub pro zoubkovou vílu, a ráno – ó hrůzo! – pod ním najdou mrtvého slimáka, živého pavouka nebo stovky lezoucích odporných švábů. Kdosi zlý a podlý se tomu ďábelsky chechtá. Ale KDO?

NÁZEV SOUBORU: Ďábelská zubařka.pdf

AUTOR: David Walliams

ISBN: 9788025713044

VELIKOST SOUBORU: 9,84 MB

STÁHNOUT ČÍST

Elektronická kniha Ďábelská zubařka:Zubyrvoucí zábavný příběh Nový příběh dnes již etablovaného autora dětských knih čtenáře opět dojme i pobaví. Ale pozor: Tentokrát se budete BÁT! Na město padá noc a v temnotě se začínají dít podivné, hrůzné věci.

Kupte knihu Ďábelská zubařka (David Walliams) s 15 % slevou za 242 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY