Ďábelská zubařka

Interdrought2020.com Ďábelská zubařka Image
Trávit čas knihou Ďábelská zubařka! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Ďábelská zubařka a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Nový příběh dnes již etablovaného autora dětských knih čtenáře opět dojme i pobaví. Ale pozor: Tentokrát se budete BÁT!Na město padá noc a v temnotě se začínají dít podivné, hrůzné věci. Malé děti večer před spaním uloží nic zlého netušíce pod polštář mléčný zub pro zoubkovou vílu, a ráno – ó hrůzo! – pod ním najdou mrtvého slimáka, živého pavouka nebo stovky lezoucích odporných švábů. Kdosi zlý a podlý se tomu ďábelsky chechtá. Ale KDO?

NÁZEV SOUBORU: Ďábelská zubařka.pdf

AUTOR: David Walliams

ISBN: 9788025713044

VELIKOST SOUBORU: 3,69 MB

STÁHNOUT ČÍST

Ďábelská zubařka David Walliams Jméno lovce: Co udělala zubařka Alfiemu? Co dokáže zubní pasta Maminka? Co Alfie našel pod polštářem? Kdo zachránil Alfieho a Gabču? Nepovinné otázky: Napiš či nakresli některé hlavní postavy. Co bys udělal, kdyby se ti dostala do ruky zubní pasta Maminka?

Kupte knihu Ďábelská zubařka od David Walliams na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 %

SOUVISEJÍCÍ KNIHY