Svádění luny

Interdrought2020.com Svádění luny Image
Trávit čas knihou Svádění luny! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Svádění luny a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Meredith Gentryová je soukromé očko a zároveň princezna Merry, následnice trůnu Říše kouzel. Ale teď jí ti, kteří jsou jí nejblíže, našeptávají, že se v ní skrývá mnohem víc. Bojí se jí, dokonce i ve chvíli, kdy ji chrání. A kdo by se jim divil? Merry probudila sílu, která v nich tisíce let dřímala. Problém je, že vůbec netuší proč.Její tetu, královnu Vzduchu a Temnoty, už nerozptylují obvyklé sadistické koníčky. Královnina posedlost je upřena na Meredith. Otěhotnět a porazit svého bratrance, prince Cela, v boji o královskou korunu, trvá déle, než Merry čekala. Ačkoli tráví každou noc s královninými Havrany, svými nesmrtelnými strážci, nevedou tyto dekadentní hrátky k tolik očekávanému výsledku. Ale děje se něco jiného. Kouzelná moc proudí jejím tělem naprosto nekontrolovatelně. A když Merry spojí své zpola smrtelné tělo s jejich čistokrevnými, cítí, jak narůstá a sílí.

NÁZEV SOUBORU: Svádění luny.pdf

AUTOR: Laurell K. Hamiltonová

ISBN: 9788074252075

VELIKOST SOUBORU: 7,22 MB

STÁHNOUT ČÍST

[1] Gaarq (editor) 02.05.2014 12:29 ; kontrolní otázka, sou'zi: co společného má název originálu seduced by moonlight a název českého překladu svádění luny?

O čem je kniha Svádění Luny? Třetí pokračování příběhů losangeleského soukromého očka Meredith Gentryové, která není jen tak obyčejnou smrtelnicí. Meredith Gentryová je soukromé očko a zároveň následnice trůnu v Říši kouzel. Ale teď jí ti, kteří jsou jí nejblíže, našeptávají, že se v ní skrývá mnohem ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY